دریافت*مبانی نظری و پیشینه تحقیق با موضوع عوامل موثر در موفقیت مدیران و آموزشی*

مبانی نظری و پیشینه تحقیق با موضوع عوامل موثر در موفقیت مدیران و آموزشی,مبانی نظری و پیشینه با موضوع عوامل موثر در موفقیت مدیران و آموزشی,عوامل موثر در موفقیت مدیران و آموزشیمبانی نظری و پیشینه تحقیق با موضوع عوامل موثر در موفقیت مدیران و آموزشی|40064510|cn|
هم اکنون فایل با موضوع مبانی نظری و پیشینه تحقیق با موضوع عوامل موثر در موفقیت مدیران و آموزشی آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

مبانی نظری و پیشینه تحقیق با موضوع عوامل موثر در موفقیت مدیران و آموزشی

توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش)

همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو پایان نامه

توضیحات نظری کامل در مورد متغیر

پیشینه داخلی و خارجی در مورد متغیر مربوطه و متغیرهای مشابه

رفرنس نویسی و پاورقی دقیق و مناسب

منبع : انگلیسی وفارسی دارد (به شیوه APA)

نوع فایل: WORD و قابل ویرایش با فرمت doc

قسمتی از متن مبانی نظری و پیشینه

رویکرد تحلیل عوامل حیاتی موفقیت به منظور شناسایی نیازهای اطلاعاتی مدیران در صنایع گوناگون به کار گرفته می شود. این رویکرد به منظور حل بعضی از مسائل که در زمان استقرار سیستم های اطلاعات مدیریت پیش می امدند، ایجاد شد. جان روکارت[1] در سال 1979 ایده ابتدایی این رویکرد را که در سال 1961 توسط رونالد دانیل بیان شده بود به کار گرفت و آن را توسعه داد. امروز روکارت را اولین ابداع کننده و ارائه کننده این دیدگاه می دانند. روکارت اظهار می دارد که مفهوم عوامل حیاتی موفقیت می تواند یک راه اثر بخش برای تعریف نیازهای اطلاعاتی مدیریت باشد. از دیدگاه او عوامل حیاتی موفقیت عبارتند از حوزه های مشخص و محدود کاری که اگر در آنها نتایج رضایت بخش حاصل شود سازمان عملکرد رقابتی موفقی خواهد داشت. بنابراین لازم است که مدیران توجه خاصی به این فعالیت ها داشته باشند(روکارت، 1979)

در ادبیات مربوط از عوامل حیاتی موفقیت، تعاریف زیادی از آن ارائه شده است. یکی از مهم ترین تعاریف مربوط به روکارت است. به زعم وی عوامل حیاتی موفقیت عبارتند از: تعداد محدودی از حوزه های فعالیت که عملکرد رقابتی موفقیت آمیزی در پی خواهند داشت. در تعریف دیگری برونو و لیدکر اظهار داشته اند که عوامل کلیدی موفقیت عبارتند از: مشخصه ها، شرایط یا متغیرهایی که اگر درست مدیریت شوند، می توانند اثر قابل ملاحظه ای بر موفقیت رقابتی سازمان داشته باشند. در عوض، پینتو و اسلوین عوامل کلیدی موفقیت را عواملی می دانند که به طور قابل ملاحظه ای شانس اجرای پروژه ها را بهبود می بخشد (رهنورد و محمدی، 1388). در تعریفی دیگر، عوامل حیاتی موفقیت، عواملی هستند که در تحقق منافع نهفته در فرصت، نقش کلیدی داشته و دستیابی به آنها با پیچیدگی هایی همراه است. به این عوامل، عوامل حیاتی موفقیت یا گلوگاه گفته می شود، که این عوامل در صورت فقدان از موانع اصلی سازمان در دستیابی به اهداف به شمار می آیند(موغلی، 1387).

[1] Rockart J.F


مطالب دیگر:
📃تحقیق مجموعه قوانين و مقرارات بورس اوراق بهادار📃تحقیق تئوري حسابداري📃تحقیق مفهوم بازار و كاركردهاي آن📃تحقیق بررسي انواع ابزارهاي مالي در بازارهاي مالي جهان جهت جذب سرمايه هاي مردمي و رشد اقتصادي📃تحقیق انواع انبارهاي كارخانه هاي صنعتي📃تحقیق تكنيكهاي تحليلي حسابداری📃تحقیق محاسبات، مقیاس و اندازه گیری در حسابداری📃تحقیق بررسی تاریخی سیاست‌های تعدیل اقتصادی📃تحقیق ابزارهای مالی📃تحقیق ماتريس حسابداري📃تحقیق تحلیل واژه اصلاحات📃تحقیق حسابداري مديريت📃تحقیق قیمت تمام شده کالا📃تحقیق تئوري حسابداري (2)📃تحقیق نقش شرکتهای کوچک و متوسط درصادرات ایران📃تحقیق همه چیز در مورد بورس📃تحقیق بودجه ریزی عملیاتی📃تحقیق رابطة متغيرهاي كنترل راهبردي با اثربخشي شركتهاي فعال در بازار سهام تهران📃تحقیق تقسيم بازار با استفاده از شبکه هاي عصبي مصنوعي📃تحقیق بررسي اثرات اقتصادي الحاق ايران به سازمان تجارت جهاني (WTO) بر صنعت بيمة كشور📃تحقیق تأثير تحصيلات زنان بر توسعه اقتصادي كشور📃تحقیق اشخاص مورد رجوع و موضوع و محل رجوع در سازمان📃تحقیق نقش بازاريابي در ايجاد تقاضاي بهينه براي خدمات بانكي و روشهاي كاربردي آن📃تحقیق صورتهاي مالي شركت سود خانه استقلال📃تحقیق ارزش پیشگویی درآمدها، جریانات نقدی و متعلقات